Післядрукарське обладнання

Довгий час основним напрямом розвитку поліграфічного виробництва було вдосконалення додрукарських та друкованих процесів. Однак сьогодні суттєві зміни відбуваються і в такій галузі, як післядрукарська обробка.

Як правило, документи вимагають особливої уваги. Вони здатні донести до замовників та партнерів всю необхідну інформацію. Звичайно дуже важливо подбати про зміст документів, зробити інформацію найбільш пізнавальною, доступною, цікавою, але не можна і забувати про те, що оформлення документів здатне вплинути на враження оточуючих не менше ніж зовнішній вигляд співробітників.

Процес післядрукарської обробки поліграфічної продукції - трудомістке та непросте заняття. Його проведення потребує досить гарного оснащення обладнанням.

До післядрукарського обладнання належить та група пристроїв, які необхідні обробки продукції після друку. Усі післядрукарські операції та відповідне обладнання розглядаються сьогодні як частина загального виробничого процесу від набору до брошурування з відповідними інформаційними потоками даних.

Витратні матеріали

Плівка для ламінації. Пружини. Заклепки. Обкладинки для брошурування. Болти та кільця. Скоби. Кліпси, бейджі, шнурки.

GRAWERTON

Друк на металі — вітальні адреси, дипломи, таблички, візитки, бейджі.

Зобразити на металі можна практично все. Поверхня металу після нанесення зображення залишається ідеально гладкою. Висока роздільна здатність дає можливість переносити на метал герби, складні візерунки, рамки, бордюри, розетки, розчерки, віньєтки. Друк здійснюється на алюмінієвих пластинах зі спеціальним покриттям, в яке під впливом температури та тиску проникає тонер..
   

Технологія GRAWERTON дозволяє виготовляти вітальні адреси, різноманітні сертифікати та ліцензії, почесні дипломи, офісні таблички, подяки, візитки, бейджі, шильди та іншу представницьку та технічну продукцію.
Зображення, виконане на металі за технологією Гравертон (GRAWERTON) виходить чітким, яскравим, насиченим, з правильно переданими напівтонами.

Оперативна поліграфія

Оперативна поліграфія – це швидкісне виробництво різноманітної друкованої продукції. Тому, логічно розмірковуючи, можна дійти до невтішного висновку, що оперативна поліграфія має на увазі невеликий тираж. За ідеєю, всі дії, пов'язані з оперативною поліграфією, можуть проводитися на очах замовника. Наприклад, виробництво візиток йде приблизно 1 годину. Процес включає створення макета, друк візиток, різання і упаковка.

Оперативна поліграфія має дуже важливий підпункт, що називається оперативним друком. І якщо поняття поліграфії є сукупністю кількох технологічних процесів, то оперативний друк – це просто друк, вироблений з готового макета. Описане вище відноситься не тільки до цифрового друку, але і до офсетного друку теж.

У яких випадках використається оперативна поліграфія?

Виготовлення візиток

На цифровому принтері допускається друкування до 1000 штук візиток розміром 90х50 мм оперативним способом. Вам буде відпускатися повністю готовий тираж із різкою та упаковкою.

Рекламні листівки

В оперативному варіанті наша поліграфія здатна пропустити 500 штук рекламних листівок формату А4. При застосуванні формату А5, кількість буде подвоєна. При необхідності надрукування флаєрів формату 1/3 А4 кількість рекламних листівок досягне не 500, а 1000 штук.

Виготовлення буклетів

Стандартні рекламні буклети мають такий самий формат, як листівки формату А4. Але тут має місце одна деталь, яка полягає в тому, що буклетам, крім обрізки, необхідне ще й фальцювання. Але, незважаючи на все це, в даному випадку цифровий друк може зробити 500 екземплярів рекламних буклетів.

Виготовлення накліпок

Поліграфія може надрукувати невизначену кількість наклейок. Точний підрахунок зробити неможливо, оскільки це залежить від розміру наклейок. Але до обов'язкового порядку входить надрукування мінімуму 300 аркушів формату А3.