Післядрукарське обладнання

Довгий час основним напрямом розвитку поліграфічного виробництва було вдосконалення додрукарських та друкованих процесів. Однак сьогодні суттєві зміни відбуваються і в такій галузі, як післядрукарська обробка.

Як правило, документи вимагають особливої уваги. Вони здатні донести до замовників та партнерів всю необхідну інформацію. Звичайно дуже важливо подбати про зміст документів, зробити інформацію найбільш пізнавальною, доступною, цікавою, але не можна і забувати про те, що оформлення документів здатне вплинути на враження оточуючих не менше ніж зовнішній вигляд співробітників.

Процес післядрукарської обробки поліграфічної продукції - трудомістке та непросте заняття. Його проведення потребує досить гарного оснащення обладнанням.

До післядрукарського обладнання належить та група пристроїв, які необхідні обробки продукції після друку. Усі післядрукарські операції та відповідне обладнання розглядаються сьогодні як частина загального виробничого процесу від набору до брошурування з відповідними інформаційними потоками даних.